خرید ویلا در سرخرود

فروش فوری

ویلا شمال

 • متــــراژ230 متر
 • شهرسرخرود
 • زیر بنـــا130 متر
 • موقعیتجنگلی
2,000,000,000 تومان / مبلغ کل
تماس با مشاور

فروش ویلا اقساطی شمال

 • متــــراژ303 متر
 • شهرسرخرود
 • زیر بنـــا150 متر
 • موقعیت
370,000,000 تومان / قیمت کل
تماس با مشاور

خرید ویلا در سرخرود ساحلی

 • متــــراژ310 متر
 • شهرسرخرود
 • زیر بنـــا90 متر
 • موقعیت
450,000,000 تومان / پیش پرداخت
تماس با مشاور

خرید ویلا شهرکی در سرخرود

 • متــــراژ260 متر
 • شهرسرخرود
 • زیر بنـــا300 متر
 • موقعیت
800,000,000 تومان / پیش پرداخت
تماس با مشاور

خرید و قیمت ویلا در سرخرود

اگر به شمال کشور سفر کرده باشید و طبیعت زیبای منظقه را از نزدیک دیده باشید، حتما سفری پر هیجان و خاطره انگیزی را در کنار سواحل دریای شمال و در جنگل های آن داشته اید، و حسابی لذت برده اید، و قطعا به این موضوع هم فکر کرده اید که در صورت امکان بتوانید یک ویلا برای خود در شمال خریداری کنید، ویلایی که هر زمان خواستید به آنجا سفر کنید و مدتی را در آن اقامت داشته باشید. شما با خرید ویلا در سرخرود مازندران می توانید تعطیلاتی را در نهایت لذت تجربه کنید.

یکی از دغدغه های افرادی که تصمیم سفر به شمال کشور و به خصوص به سواحل زیبای مازندران می گیرند، پیدا کردن محل اقامت و اجاره شبانه ویلاها می باشد، و گاهی در عین حالی که ویلاهای فراوانی وجود دارد، به کار بسیار مشکلی تبدیل می شود، و مخصوصا این مشکلات برای گردشگرانی که به همراه خانواده به این منطقه سفر می کنند، بسیار بیشتر است.

خب یقینا گردشگران به جهت اینکه لحظات خوشی را در آنجا سپری کنند به دنبال مکانی امن و آرام هستند، و این امکان شاید در هر ویلایی برای آنها رخ ندهد، لذا خرید ویلا در شمال می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای شما باشد و در موقع سفر به شمال می توانید در ویلای شخصی خود بدون هیچ دغدغه ای حضور پیدا کنید. پیشنهاد ما خرید ویلا در سرخرود می باشد، که با این کار صاحب یک ویلای شخصی در بهترین منطقه مازندران می شوید.

از طرف دیگر هم اگر فردی هستید که در طول سال حداقل یکبار و یا اینکه در طول ماه بیش از دو یا سه بار برای گذراندن ایام تعطیل به مناطق شمالی و سواحل زیبای دریای خزر سفر می کنید، باید بگوییم که خرید ویلا  در یکی از شهرهای مازندران، می تواند مقدار بالایی از دغدغه ذهنی شما را برطرف کند، تا نهایت لذت را از سفر خود ببرید.

عامل دیگری که شما را به خربد ویلا در شمال ترغیب می کند، وجود قیمت های بسیار گران برای اجاره شبانه ویلا در شمال می باشد، شما برای اقامت هر شب در ویلا باید هزینه بسیار زیادی بپردازید، اما اگر در صورت فراهم کردن بودجه کافی نسبت به خرید ویلا در بهترین منطقه مازندران اقدام کنید، هزینه ها خود را به شدت کاهش می دهید، و حتی می توانید از طریق ویلا سرمایه گذاری هم کنید.

خرید ویلا در سرخرود می تواند یک گزینه عالی برای شما باشد، هم به جهت اینکه می توانید جهت استفاده شخصی از آن استفاده کنید و هم اینکه خردی ویلا در سرخرود یک گزینه مناسب برای سرمایه گذاری می باشد.

بهترین شهر، برای خرید ویلا در شمال

از مواردی که شما را در خرید ویلا و همچنین سرمایه گذاری در آن موفق می کند، این است که توجه کافی داشته باشید که در کدام منطقه می خواهید ویلا بخرید. مطمئن باشید که اگر منطقه را بشناسید و به درستی انتخاب کنید، از خرید ویلا و سرمایه گذاری در آن سود خوبی نصیبتان می شود.

طبق اطلاعات و گزارشات، کارشناسان بیان می کنند که، استان مازندران منطقه ای بسیار مناسب برای انجام هر گونه سرمایه گذاری از طریق ویلا می باشد، و این اطمینان وجود دارد که با سرمایه گذاری در بهترین شهرهای مازندران، سرمایه شما به طرز خوبی حفظ می گردد، و همچنینی با افزایش مواجه می شود. خرید ویلا در سرخرود به عنوان یکی از شهرهای مازندران مورد توصیه می باشد.

همجواری با دریا و جنگل سبب شده است که استان مازندران از موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی برخوردار گردد، و همین ویژگی ها سبب شده است تا سرمایه گذاران زیادی خرید ویلا در شما را یکی از گزینه های خود قرار بدهند. استان مازندران دارای شهرهای زیادی می باشد، اما بعضی از آنها به جهت وجود جاذبه های گردشگری بیشتر، که در میان مردم محبوبیت بیشتری دارند، و معمولا کسانی که قصد خرید ویلا در شمال را دارند سراغ این شهرها می روند.

طبیعی است که هر قدر یک منطقه از جاذبه های گردشگری و توریستی بیشتری برخوردار باشد، ارزش ملک های آن منطقه هم بالاتر است. از مشهورترین و مهمترین شهرهای مازندران می توان به سرخرود، محمودآباد، نور، نوشهر، رامسر و بابلسر اشاره کرد.

در بین شهرهای استان مازندران، برای خرید ویلا در شمال، شهر زیبای سرخرود جزء یکی از بهترین انتخاب هایی می باشد که شما می توانید داشته باشید. در ادامه در مورد خرید ویلا در سرخرود و ویژگی های آن مطالبی را بیان می کنیم.

موقعیت مکانی سرخرود

سرخرود در استان مازندران واقع شده است، و در ۶ کیلومتری غرب فریدون‌ کنار و پانزده کیلومتری شرق محمودآباد ، و در انتهای مسیر رودخانه هراز به دریای خزر قرار دارد. این شهر مرکز بخش سرخرود شهرستان محمودآباد است، و با فاصله نزدیکی هم به شهر آمل می رسد. اصلا باید بگویم که یکی از جذابیت های سفر به سرخرود، دشت های زیبایی می باشد که در مسیر آمل به سمت سرخرود جلوه نمایی می کند، مسیری که پر از شالیزارهای برنج است، و تصویری فوق العاده جذاب و روح نوازی را خلق کرده است، مطمئن باشید که شما هم از دیدن و قرار گرفتن در چنین موقعیتی نهایت لذت را خواهید برد.

 

 

مشاوراملاک خرید ویلا در سرخرود

شما با مشاهده گزینه های موجود خرید ویلا در سرخرود می توانید ویلای مناسب خود را در نزدیک ترین فاصله از دریا انتخاب کنید و نسبت به خرید آن اقدام کنید، شاید به ظاهر کار آسانی باشد اما بدانید که سرمایه گذاری از طریق ویلا در شمال یک اتفاقی است که نیاز به علم و تخصص دارد، لذا توصیه و پیشنهاد ما این است که برای خرید ویلا در سرخرود، قبل از اینکه هر اقدامی انجام دهید، سعی کنید یک مشاور املاک خوب و باتجربه و همچنین آشنا به منطقه جهت خرید ویلا را انتخاب کنید، تا با راهنمایی های او این توانایی را پیدا کنید که یک خرید خوب و مناسب را رقم بزنید.

بدانید که برای خرید ویلا در سرخرود، حضور یک مشاور املاک باتجربه و مطمئن در کنار شما الزامی می باشد و سبب می شود که آگاهانه تصمیم بگیرید، و خریدی مناسب و به سود را انجام دهید، لذا مشاور املاک با دانش و مهارتی که در زمینه ملکی از آن برخوردار است، زمینه یک سرمایه گذاری خوب را در شمال برایتان ایجاد می کند. شما باید رسیدن به این هدف باید آنچه که در مدنظر دارید مطرح کنید، تا مشاور املاک هم بر اساس نکات شما، با یک برنامه ریزی درست، رسیدن به هدفتان را برایتان مقدور سازد.

انتخابی مناسب با خرید ویلا در سرخرود

امروزه شاهد هستیم که خرید ویلا در شمال، یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری می باشد، باید بگوییم که در طول سال معاملات زیادی در این منطقه زیبای کشورمان نسبت به خرید و فروش ویلا و آپارتمان رخ می دهد. شاید در گذشته عده کمی توانایی خرید ویلا در شمال را داشتند، و یا اینکه شاید خیلی از افراد اصلا به آن فکر نمی کردند، اما در حال حاضر افراد زیادی تمایل به خرید ویلا در شمال دارند.

این احتمال می رود که افزایش وجود کلانشهرها و همچنین زندگی های پر از استرس و اظطراب در آنها، دلیلی بر هجوم خرید ویلا در شمال باشد، افراد در صورت تصاحب یک ویلای شخصی می توانند ایام تعطیلات خود را بی دغدغه و در نهایت آرامش به همراه خانواده در آنجا سپری کنند، و از آب و هوای بی نظیر و طبیعت شگفت انگیز آن لذت ببرند.

به دلیل استقبال افراد از این مناطق، می بینیم که ساخت و ساز ویلا زیاد شده است، و همه افراد با توجه به شرایط مالی خود این توانایی را دارند تا ویلایی را خریداری کنند. شما با خرید ویلا در سرخرود می توانید سرمایه گذاری خود را آغاز کنید، و از این طریق هم صاحب ویلا شوید به هم با گذشت زمان به سرمایه بالاتری دست پیدا کنید.

طبق آمار و گزارشات موجود باید بگوییم اگر به دنبال نتیجه مثبتی در این سرمایه گذاری می باشید، شهر سرخرود استان مازندران می تواند یکی از گزینه های مناسب برای شما باشد. موقعیت جغرافیایی و جاذبه های گردشگری سرخرود سبب می شود که افراد زیادی آنجا را مقصد سفرهای خود انتخاب کنند.

نتیجه گیری 

حتما به شمال کشور سفر کرده اید و تجربه سفری پر هیجان و خاطره انگیزی در کنار سواحل و یا در جنگل های آن را داشته اید، و بدتان نمی آید که در صورت امکان بتوانید یک ویلا در شمال خریداری کنید، ویلایی که در موقع سفر بی دغدغه مدتی را در آن اقامت داشته باشید.

سرخرود یکی از زیباترین شهرهای مازندران می باشد، که شما با خرید ویلا در سرخرود می توانید تعطیلاتی را در نهایت لذت در آنجا سپری کنید. خرید ویلا در سرخرود می تواند یک گزینه بسیار مناسب می باشد، شما با خرید ویلا در سرخرود هم می توانید استفاده شخصی کنید و از طبیعت زیبای آن با حضور در ویلای خود لذت ببرید، و هم اینکه این اقدام یک سرمایه گذاری مناسبی را برای شما رقم می زند.