املاک موسوی

راهنمای خرید ویلا در شمال با شرایط و امکانات مناسب

ابتدا باید مشخص کنید که تصمیم شما برای خرید ویلا در شمال به چه منظور است. اگر قصد داشته باشید برای اقامت چند روزه در شمال، مکانی را خریداری نمایید احتمالا دنج بودن و آرامش منطقه برای شما حایز اهمیت خواهد بود. اما اگر برای اقامت طولانی تصمیم به خرید ویلا بگیرید باید مسئله دسترسی را در نظر داشته باشید.

برای خرید ویلا در شمال گزینه های فراوانی پیش روی شما قرار دارد که با توجه به بودجه و سلیقه تان می توانید مورد مناسبی را انتخاب نمایید. در ادامه مکان های پر طرفدار برای خرید ویلا را به شما معرفی می کنیم.

خرید ویلا در نوشهر

نوشهر یکی از شهر های شمالی محبوب به شمار می رود که از گذشته های دور محل استراحت و تفریح گردشگران ایرانی و خارجی بوده و بسیار شناخته شده است.
نوشهر جاذبه های دیدنی زیادی دارد که از جمله آن ها می توان به پارک جنگلی سی سنگان ، سد آویدر ، دریاچه ممرز ، روستای زیبای چلندر و … اشاره کرد.
اطلاعات کافی برای خرید ویلا در نوشهر را می توانید از سایت املاک موسوی کسب نمایید.

خرید ویلا در نور

نور یکی دیگر از شهر های شمالی محبوب در میان گردشگران است که بازار خرید و فروش ویلا هم در آن بسیار داغ است. شهرستان نور حدود 220 کیلومتر از تهران فاصله دارد و از طریق محور هراز قابل دسترسی است.
برای خرید ویلا در نور می توانید آگهی های فروش سایت املاک موسوی را بررسی نمایید.

خرید ویلا در چمستان

چمستان نام منطقه ای در مازندران است که در 15 کیلومتری شهرستان نور واقع شده است. چمستان در واقع یکی از بخش های شهرستان نور به شمار می رود که جاذبه های دیدنی فراوانی دارد. از دیدنی های چمستان می توان دریاچه الیمالات، آبگرم لاویج ، پارک جنگلی کشپل و روستای ییلاقی میرخمند را نام برد.
خرید ویلا در چمستان مزایایی زیادی دارد که از جمله آن می توان به آرامش و سکون منطقه، وجود چشمه های آبگرم و معدنی، مناظر طبیعی زیبا و خیره کننده، عدم ترافیک در ایام تعطیلات و … اشاره کرد.

خرید ویلا در رویان

رویان نام شهرستانی در استان مازندران است که مابین شهرهای نور و نوشهر واقع شده است. رویان که در گذشته علمده نام داشت یکی دیگر از گزینه های بسیار مناسب برای خرید ویلا در شمال محسوب می شود.
پارک جنگلی رویان، آبشار آب پری، آبشار حرام او و … از دیدنی های رویان به شمار می روند.
خرید ویلا در رویان نیز بسیار متداول است و افراد زیادی برای خرید ویلا در این منطقه اقدام می کنند.