بهترین زمان برای خرید ویلا در شمال

شاید یکی از سوال های شما این باشد که بهترین زمان برای خرید ویلا در شمال چه موقع می باشد ؟ و از میان چهار فصل سال، خرید ویلا در کدام فصل را پیشنهاد می کنید ؟ و شاید هم اصلا شما به این پرسش ساده فکر نکرده باشید و مشتری واقعی ویلا باشید و بدون نظر به مسائل اینچنینی مستقیم به سراغ منطقه بروید و ویلای مشخص شده را خرید کنید . در هر صورت اگر از زمان های خوب خرید ویلا در شمال هم مطلع باشید می توانید در تصمیم گیری بهتر عمل کنید .

کارشناسان ما در مشاور املاک موسوی در منطقه مازندران با اطلاعاتی که از شرایط بازار خرید و فروش ویلا دارند به خوبی می توانند شما را از بهترین زمان خرید ویلا در شمال آگاه کنند . اگر سری به سایت ما در دسته بندی های مختلف بزنید آگاهی لازم را نسبت به این موضوع پیدا می کنید .

این روزها خیلی از افراد به فکر تغییر سبک زندگی خود افتاده اند و شمال را مقصد نهایی خود قرار داده اند و همچنین گروه دومی جهت سرمایه گذاری وارد بازار خرید ویلا در شمال شده اند . خوب است هر دو دسته از این افراد به بهترین زمان خرید ویلا و همچنین به رکود و یا رونق بازار املاک توجه داشته باشند . در مورد خرید ویلا در شمال نکات گوناگونی باید مراعات شود تا شما از خرید خود رضایت کامل را داشته باشید . یکی از آن عوامل و نکات زمان خرید می باشد . اگر شما در زمان نامناسب نسبت به خرید ویلا در شمال قدم بردارید ، به طور قطع می توان گفت که امتیازات زیادی را از خود سلب می کنید .

با توجه به مطالب ذکر شده در ادامه مقاله قصد داریم زمان های مختلف را در طول سال برای خرید ویلا در شمال مورد بررسی قرار دهیم . اگر مشتری واقعی خرید ویلا در شمال هستید باید ایام و زمان های مختلف را بشناسید تا بتوانید بهترین معامله را برای خود رقم بزنید . شناخت بازار و توجه به جوانب آن همچون زمان خرید کمک به بزرگی به شما می کند که از خرید خود پشیمان نشوید .

اگر به دنبال این مطلب هستید که بهترین زمان خرید ویلا در شمال چه موقع می باشد باید حتما این نکته را مد نظر داشته باشید در هر دوره ای که قیمت متوسط برای ویلاها بسیار پایین اعلام می شود و یا گاهی بسیار بالا مطرح می شود تماما به این معنا نیست که آن فصل بهترین زمان برای خرید ویلا می باشد . فروشندگان فراوانی وجود دارند که در فصل های مختلف تصمیم بر فروش ویلای خود می گیرند و این کثرت تعداد ویلاها نباید سبب بر این شود که شما با عجله تصمیم بگیرید و صرفا بخاطر قیمت پایین ویلا را سریعا خریداری کنید . در صورتی که با کمی جستجوی بیشتر می توانید ویلای بهتر و زیباتری را با همان مقدار سرمایه به تصاحب خود در بیاورید .

جستجو و به اصطلاح گشتن در بازار خرید و فروش املاک در شمال دارای اهمیت بالایی است . شما با شناخت بازار می توانید بهترین زمان برای خرید ویلا در شمال را بشناسید . در ادامه خرید ویلا در هر چهار فصل سال را مورد بررسی قرار می دهیم و نکاتی کوتاه را نسبت به خرید ویلا در آن دوره مطرح می کنیم .

فصل بهار و مزایای آن برای خرید ویلا در شمال

اگر شما فصل بهار را برای خرید ویلا در شمال انتخاب کنید مشاهده می کنید که بازار خرید و فروش ویلا از رونق و داغی خاصی برخوردار است . همین پر رونق بودن سبب می شود که مشتریان زیادی خود را برای خرید ویلا به شمال برسانند . در مقابل ،  فروشندگان ویلا نیز از فرصت به نحو احسن بهره می برند و ویلاها را با قیمت‌‌های متفاوت و شرایط فروش گوناگون و متنوع به مشتریان پیشنهاد می دهند .

یکی از امتیازاتی فصل بهار برای خرید ویلا در شمال به شما عطا می کند این است که  در این فصل ، منظره اطراف ویلا بسیار سرسبز و پوشیده از گیاهان و درختان می باشد . اگر شما برای خرید دست روی یک ویلا بگذارید می توانید این را مشاهده کنید که ویلای شما چه مقدار زیبا و آرامش بخش است ؟ و همینطور نسبت به فضاسازی محوطه آن می توانید با توجه به چشم اندازی که به طبیعت  دارد به راحتی تصمیم بگیرید و نحوه ساخت و طراحی آن را در ذهن بیاورید .

خرید ویلا در شما هنگام فصل بهار رونق بیشتری دارد ، اما این رونق و گرمی بازار سبب نمی شود که قیمت های ویلاها ارزان باشد . البته قابل ذکر است که نوسان قیمت در حد بالایی نمی باشد و معمولا مقدار کمی قیمت های فروش بالا می روند .

از دیگر مزایای خرید ویلا در فصل بهار این است که ، حمل و نقل یا اسباب‌کشی شما هم در این موقع از سال راحت‌تر می باشد ، زیرا شرایط آب و هوایی بسیار عالی و مطبوع بوده و شما از سرما یا گرمای شدید هوا در امان هستید .

زیباترین فصل سال برای خرید ویلا در شمال به عقیده ما فصل بهار می باشد . و شما جدای اینکه صاحب یک ویلای شیک و زیبا می شوید از مناظر طبیعی رویایی در فصل بهار هم استفاده می کنید .

 

خرید ویلا در تابستان

خرید ویلا در شمال هنگام فصل تابستان ، مزایا و معایبی را با خود به همراه دارد . ارزش و بهای فروش ویلا در فصل تابستان به شدت بالا می رود . شما با خرید ویلا در تابستان با گزینه‌های متفاوت و متنوعی رو به رو می شوید و همین امر انتخاب گزینه نهایی را برای شما سخت و مشکل می کند .

شمال در فصل تابستان هوای گرمی دارد . و در برخی مناطق این گرمی هوا با رطوبت زیاد همراه می باشد  . بنابراین با وجود این وضعیت آب و هوایی در تابستان و حضور در بازار به دنبال بهترین گزینه خرید ویلا ، کمی برای شما سخت و طاقت فرسا می شود .

از جهتی فصل تابستان برای خرید ویلا در شمال وقت خوبی است به جهت اینکه مدارس و دانش آموزان در تعطیلات به سر می برند و خانواده ها به همراه فرزندانشان هم به شمال سفر می کنند و از منظره های طبیعی استفاده می کنند و هم اینکه ویلای مورد نظر خود را هم خریداری می کنند .

فروشندگان ویلا بهترین فصل برای خود و فروش ویلایشان فصل تابستان می دانند در فصل تابستان ، ویلاها با سرعت قابل توجهی به فروش می روند زیرا تقاضای خرید ویلا در بازار خرید و فروش ملک، بالا می رود .

خرید ویلا در پاییز

اگر در فصل پاییز اقدام به خرید ویلا در شمال کنید ، از چند نظر مزیت و معایبی را به شما تحویل می دهد . خب با شروع سال تحصیلی دانش آموزان در ابتدای فصل پاییز و باز شدن مدرسه ها ، طبیعتا خانواده‌های کمتری فرصت می کنند که برای خرید ویلا به شمال سفر کنند . ولی این را بدانید که بخاطر همین تقاضای کم مشتریان در فصل پاییز ، قیمت و بهای ویلاهای منطقه شمال به شدت پایین می آید . در نگاه اول اگر شرایط مهیا باشد فصل پاییز برای یک خرید خوب فصل مناسبی می تواند باشد .

میزان معاملات خرید و فروش ویلا در فصل پاییز با افت مواجه است و خیلی از افراد به جهات مختلف در این فصل اقدام به خرید ویلا نمی کنند . البته اثرات خرید و فروش ملک از فصل تابستان به پاییز کشانده می شود ولی خب به جهت وجود مشغله های دیگر که برای افراد ایجاد می شود و مقدار سفرها به شمال کشور کاهش می یابد دیگر بازار خرید و فروش ویلا به قوت بازار در فصل تابستان نیست .

فصل پاییز فرصت خوبی برای خرید ویلا می باشد به شرط اینکه فرصت کافی داشته باشید و ویلا را خوب مورد بررسی قرار دهید و صرف اینکه قیمت پایین دارد خریداری نکنید . علاوه بر این ، فصل پاییز فرصت خوبی است خصوصا برای افرادی که می خواهند از وام خرید املاک استفاده کنند . شرایط اعطای وام خرید ملک در زمان های مختلف، باهم دیگر متفاوت است ولی طبق گزارشات فصل پاییز بهترین زمان برای استفاده از این نوع وام می باشد .

خرید ویلا در زمستان 

هزینه های ارزان در زمستان ، یگانه دلیلی می باشد که مشتریان را برای خرید ویلا در شمال ترغیب می کند . طبق نظر کارشناسان در این حوزه ، قیمت ویلا در فصل زمستان در مقایسه با فصل تابستان، حدود 9 درصد پایین تر می آید . البته این را هم بدانید که این هزینه‌ها طبق نوسانات قیمت ویلا ، مورد تفاوت است . گاهی همین تفاوت اندک خرید ویلا در زمستان به نسبت تابستان برای مشتری خرید ویلا موجب عدم هزینه چند صد میلیونی می شود .

از مزیت های فروش ویلا در زمستان هم می توان این را بیان کرد که فروشندگانی که ملکی را برای فروش در بازار قرار داده اند ، امکان نقل مکان به مناطق مختلف در فصل زمستان برایشان آسانتر می باشد ، زیرا ازدحام در جاده‌ های منتهی به ویلا و شهرها کمتر می باشد . اما فروشندگان ویلا در زمستان حتما این را هم می دانند که ویلای خود را ارزانتر از باقی فصل ها می توانند بفروشند و شاید فروش خوبی را تجربه نکنند . پیشنهاد ما به شما این است که اگر ضرورتی برای فروش ویلای شما وجود ندارد نسبت به آن اقدام نکنید و حتما فروش آن را به وقت دیگری همچون فصل بهار و تابستان که بازار از رونق خوبی برخوردار است موکول کنید .

بیشتر افراد و خانواده‌هایی برای خرید ویلا در شمال در فصل زمستان اقدام می کنند که به صورت فوری به نقل مکان به این منطقه نیاز دارند . بنابراین با خرید یک ویلا در شمال به زودی در آن سکونت پیدا می کنند .

از دیگر مزیت های فصل زمستان برای خرید ویلا می توانیم این را هم بگوییم که به دلیل ازدحام کمتر مشتریان در بازار ، مشاوران املاک و کارشناسان ، فرصت بیشتری برای راهنمایی و توضیح به خریداران را دارند . در صورت جستجو دلایل دیگری نیز شاید بتوان نام برد تا خرید ویلا در فصل زمستان را توجیه کند .

 

 

کلام آخر

در کلام آخر می توان به این جمع بندی رسید : آن دسته از افرادی که قیمت خرید ویلا برایشان خیلی مهم است و به اصطلاح دنبال ویلای ارزان قیمت هستند ، فصل زمستان را برای خرید ویلا در شمال انتخاب کنند و آن دسته از خریدارانی که در پی ویلاهای زیباتر و جذاب تر در تنوع های مختلف هستند باید در زمان رونق بازار یعنی فصل تابستان نسبت به خرید ویلا در شمال اقدام کنند .

اقدام به خرید ویلا در شمال و وارد شدن به بازار ، در هر کدام از فصول سال دارای مزایا و معایبی می باشد . هیچ وقت قاطعانه نمی توان فصل و زمانی را برای خرید ویلا ، به بهترین زمان خرید ویلا در شمال توصیف نمود . عوامل زیادی در خرید تاثیر دارند که به نسبت شرایط هر فرد خریدار متفاوت می باشد .

ولی خب در هر حال باید بازار را کاملا مورد بررسی قرار داد و از کارشناسان خبره در این حوزه کمک و مشاوره گرفت . گروه مشاورین املاک موسوی مستقر در شمال کشور و دارای کارشناسان اگاه به منطقه نیازهای شما را در جهت آگاه سازی و پیشنهاد ویلاها مرتفع می سازند . سری به ما بزنید   .

‫5/5 (1 امتیاز )
‫5/5 (1 امتیاز )

آگهی های ویژه

فروش فوری ویلا فلت 3 خواب استخر دار شهرکی منطقه همصفا

 • متــــراژ۳۰۰ متر
 • شهرچمستان
 • زیر بنـــا۱۶۰ متر
 • موقعیتجنگلی
1,300,000,000 تومان / اقساط
تماس با مشاور

ویلا دوبلکس سند دار و شهرکی 340 متری نور

 • متــــراژ۳۴۰ متر
 • شهرنور
 • زیر بنـــا۲۹۰ متر
 • موقعیتجنگلی
4,000,000,000 تومان / پیش پرداخت
تماس با مشاور

ویلا دوبلکس استخر دار و فول فرنیش 400 متری نوشهر

 • متــــراژ400 متر
 • شهرنوشهر
 • زیر بنـــا230 متر
 • موقعیتجنگلی
8,000,000,000 تومان / پیش پرداخت
تماس با مشاور

ویلا دوبلکس سند دار و شهرکی 290 متری چمستان

 • متــــراژ290 متر
 • شهرچمستان
 • زیر بنـــا200 متر
 • موقعیتجنگلی
1,800,000,000 تومان / پیش پرداخت
تماس با مشاور

ویلا باغ 330 متری 3 خواب ویو ابدی فول فرنیش سیسنگان

 • متــــراژ۳۳۰ متر
 • شهرسیسنگان
 • زیر بنـــا۲۳۰ متر
 • موقعیتجنگلی
4,000,000,000 تومان / اقساط
تماس با مشاور

ویلا دوبلکس استخر دار و شهرکی 350 متری نور

 • متــــراژ۳۵۰ متر
 • شهرنور
 • زیر بنـــا۲۳۰ متر
 • موقعیتجنگلی
2,500,000,000 تومان / پیش پرداخت
تماس با مشاور

خرید ویلا باغ کلاسیک 600 متری فول فرنیش سند دار رویان

 • متــــراژ600 متر
 • شهررویان
 • زیر بنـــا300 متر
 • موقعیتجنگلی
4,000,000,000 تومان / اقساط
تماس با مشاور

ویلا دوبلکس استخر دار و فول فرنیش 400 متری نوشهر

 • متــــراژ400 متر
 • شهرنوشهر
 • زیر بنـــا260 متر
 • موقعیتجنگلی
8,000,000,000 تومان / پیش پرداخت
تماس با مشاور

ویلا دوبلکس فول فرنیش و سند دار 300 متری چمستان

 • متــــراژ300 متر
 • شهرچمستان
 • زیر بنـــا210 متر
 • موقعیتجنگلی
2,000,000,000 تومان / پیش پرداخت
تماس با مشاور