خرید ویلا در کراتکتی چمستان؛ بهترین قیمت انواع ویلا در منطقه

خرید ویلای شهرکی در شمال

 • متــــراژ600 متر
 • شهرکراتکتی
 • زیر بنـــا150 متر
 • موقعیتجنگلی
600,000,000 تومان / پیش پرداخت
تماس با مشاور

خرید ویلا جنگلی در چمستان اقساطی

 • متــــراژ600 متر
 • شهرکراتکتی
 • زیر بنـــا140 متر
 • موقعیتجنگلی
900,000,000 تومان / پیش پرداخت
تماس با مشاور

فروش اقساطی ویلا در مازندران

 • متــــراژ500 متر
 • شهرکراتکتی
 • زیر بنـــا130 متر
 • موقعیتجنگلی
1,200,000,000 تومان / مبلغ کل
تماس با مشاور

فروش ویلا نیم دوبلکس در چمستان

 • متــــراژ252 متر
 • شهرکراتکتی
 • زیر بنـــا175 متر
 • موقعیت
150,000,000 تومان / پیش پرداخت
تماس با مشاور

کراتکتی؟! روستایی با این عنوان جالب در مازندارن وجود دارد و افراد ساکن در آن روز به روز شاهد افزایش مسافران و اقامت غیربومیان در این منطقه می باشند. از آنجایی که کراتکتی به بخش مرکزی چمستان نزدیک است، مسیر رشد و توسعه آن باز است و با خرید ویلا در کرات کتی یک سرمایه گذاری مطمئن خواهید داشت. علاوه بر رشد سرمایه، خرید ویلا در چمستان روستای کراتکتی می تواند مکانی بی همتا برای اقامت باشد. کرات کتی یکی از روستاهای سرسبز در منطقه چمستان می باشد. این شما و این هم اطلاعات ضروری در رابطه با خرید ویلا در کراتکتی!

نحوه خرید ویلا در کراتکتی

اگر می خواهید مراحل خرید ویلا در کراتکتی را بدانید، بر مقاله درستی کلیک کرده اید! در این قسمت از متن ابتدایی ترین مراحل خرید ویلا در کرات کتی را ارئه داده و تا مرحله آخر خرید ویلا در کراتکتی با شما پیش می رویم. روش خرید ویلا در کراتکتی :

  1. آشنایی کامل با ویژگی های روستای کراتکتی

  1. اقامت چند روزه در روستای کرات کتی

  1. بررسی امکان رشد یا رکود سرمایه در روستای کراتکتی

  1. مشاهده انواع ویلای فروشی در کراتکتی

  1. انتخاب چند ویلا بین ویلاهای موجود

  1. بررسی ویژگی ویلا ها

  1. در نظرگرفتن شرایط شخصی و بودجه

  1. انتخاب یک ویلا با کمک مشاور املاک با تجربه

  1. تنظیم قرار داد در مشاور املاک معتبر

  1. دریافت کلید ویلا

قیمت ویلا در کراتکتی

ممکن است هنگام استعلام قیمت، نرخ های متفاوتی برای ویلا در کراتکتی به گوشتان بخورد. برای این منظور لازم است از افراد مطمئن اقدام به استعلام قیمت نمایید. گاها ممکن است به دلیل کلاهبرداری قیمت های بالایی برای ویلا در کراتکتی اعلام کنند. از این رو تحقیق را فراموش نکرده و قیمت دقیق ویلا در کراتکتی را به دست آورید. اگر شما قصد خرید ویلای ارزان در کراتکتی را دارید می توانید حتی با مبلغ 600,000,000 تومان اقدام به خرید ویلا در کراتکتی نمایید که البته این مبلغ را به عنوان پیش پرداخت تسویه نمایید و باقی مبلغ را اقساطی پرداخت کنید. در کراتکتی امکان خرید ویلا به صورت نقد و اقساط وجود دارد و از این رو شما دغدغه ای برای خرید ویلا در کراتکتی نخواهید داشت.

برای خرید ویلا در کراتکتی به کدام مشاور املاک مراجعه کنم

مهمترین نکته در خرید ویلا در مازندارن و چمستان، تهیه قرارداد خرید و نوشتن قولنامه در مشاور املاکی معتبر و شناخته شده است. مشاور املاک موسوی در مازندران شناخته شده می باشد و دلیل این شهرت املاک موسوی منصف بودن آن، تنوع در ویلا ها و داشتن 18 شعبه فعال در مازندران می باشد. علاوه بر این موارد، املاک موسوی تجربه زیادی در خرید و فروش ویلا در اقصی نقاط مازندران دارد و به همین دلیل بسیار قابل اعتماد می باشد. در اولین کار، اقدام به مشاهده فایل های ویلا در ابتدای صفحه نمایید تا به اطلاعات مشاوران املاک موسوی نیز دسترسی پیدا کنید.

نکات خرید ویلا در کراتکتی

مواردی وجود دارد که بدون توجه به آن ها، ریسک خرید ویلا در کراتکتی بسیار بالا خواهد بود و به این ترتیب لازم است برخی نکاتی را هنگام خرید ویلا در کراتکتی مازندارن در نظر گرفته و بررسی های لازم را انجام دهید. این نکات مهم برای خرید ویلا در کراتکتی را در جدول زیر عنوان می کنیم :

خرید ویلا سند دار توجه به موقعیت مکانی ویلا
متریال ساخت ویلا در کراتکتی بررسی امکانات ویلا در کراتکتی
مقایسه قیمت ویلا وجود خارجی داشتن ویلای آگهی شده
مجوزات ساخت ویلا دریافت مشاوره قبل از خرید

آدرس کراتکتی در نور

بله درست شنیدید کراتکتی در شهرستان نور و بخش چمستان از این شهرستان قرار دارد. این منطقه یکی از روستاهای بی نظیر در بخش چمستان می باشد. جاده ای بین چمستان به آمل قرار دارد که شما زمانی که در این جاده قرار بگیرید و بخواهید از چمستان به سمت آمل حرکت کنید، این روستای کراتکتی را در ابتدای مسیر مشاهده خواهید کرد. برای این که آدرس کراتکتی روی نقشه را داشته باشید، لینک این آدرس را در زیر قرار داده ایم:

همچنین نقشه کرات کتی به صورت زیر است :

خرید ویلا در کراتکتی

طبیعت و آب و هوای کرات کتی

از آنجایی که چمستان دارای آب و هوای عالی و طبیعت سرسبز و زیبا می باشد، از این رو با اطمینان می گوییم که آب و هوای کراتکتی نیز روح نواز بوده و شما با اقامت در این روستا از آب و هوای عالی آن نهایت لذت را خواهید برد. علاه بر این موارد طبیعت رویایی روستای کراتکتی و اطراف آن زبان زد عام و خاص می باشد. این روستا یکی از روستاهای درمازندران می باشد که شما می توانید در همه روزهای سال به این روستا سفر کرده و از اقامت در آن لذت ببرید. بهار و تابستان بیشترین حجم مسافر به کراتکتی سفر می کنند و به طور کلی در فصول بهار و پاییز آب و هوایی خنک و به دور از رطوبت را مشاهده خواهید کرد و زمستان ها نیز شاهد بارش بارش خواهید بود.

مناطق دیدنی کراتکتی

زیباترین جاذبه طبیعی اطراف روستای کراتکتی دریاچه الیمالات می باشد که به ویژه در فصول بهار، تابستان و اوایل پاییز بسیار چشمگیر و زیباست. علاوه بر آن پارک جنگلی کشپل، مقبره آقا شاه بالو زاهد، روستای جوربند و روستای یوش چمستان از مکان های دیدنی کراتکتی می باشند. همچنین روستای لاویج نیز دارای جاذبه های گردشگری همچون جنگل لاویج، آبگرم لاویج و فیل سنگی لاویج می باشد و شما می توانید به این روستا سفر کرده و از جاذبه های آن لذت ببرید. البته لازم به ذکر است که فاصله روستای لاویج با روستای کراتکتی تقریبا 25 کیلومتر است ولی ارزش دیدن دارد و پیشنهاد می کنیم به این روستا سری بزنید.

خرید ویلا در کراتکتی چه مزایایی دارد؟

برخورداری از آب و هوای عالی و فرار از شلوغی شهر شاخص ترین مزیت خرید ویلا در کراتکتی می باشد. علاوه بر آن نیز شما با خرید ویلا در کراتکتی و سرمایه گذاری در آن می توانید طی چند سال سرمایه خود را ارتقا بدهید و به همین دلیل نیز خرید ویلا در کراتکتی محبوب است. همچنین کراتکتی به مرکز چمستان نزدیک است و به همین دلیل از امکانات شهری برخوردار می باشد. ویلاهای کراتکتی در زمان حال اکثرا نوساز می باشند و این موضوع نیز مزیت دیگری از خرید ویلا در کراتکتی است.