خرید ویلا در بنجکول؛ قیمت و امکانات بهترین ویلاهای منطقه

خرید ویلا در شمال

 • متــــراژ350 متر
 • شهربنجکول
 • زیر بنـــا260 متر
 • موقعیتجنگلی
4,300,000,000 تومان / مبلغ کل
تماس با مشاور

خرید ویلا نوساز شمال

 • متــــراژ530 متر
 • شهربنجکول
 • زیر بنـــا340 متر
 • موقعیتجنگلی
5,500,000,000 تومان / مبلغ کل
تماس با مشاور

خرید ویلا نوساز رویان

 • متــــراژ۴۵۰ متر
 • شهربنجکول
 • زیر بنـــا۲۴۰ متر
 • موقعیتجنگلی
750,000,000 تومان / پیش پرداخت
تماس با مشاور

خرید ویلادر رویان

 • متــــراژ380 متر
 • شهربنجکول
 • زیر بنـــا520 متر
 • موقعیت
1,500,000,000 تومان / پیش پرداخت
تماس با مشاور

روستای بنجکول یکی از روستاهای ساحلی با دسترسی به امکانات شهری است که در مسیر جاده رویان به نوشهر واقع شده است. بنجکول تقریبا در 4 کیلومتری شهر رویان قرار دارد و موضوع جالب این است که بنجکول در تقسیمات کشوری بخشی از نوشهر محسوب می شود. مطئنم با دیدن جاذبه های بنجکول علاقه مند به خرید ویلا در بنجکول خواهید شد تا از زیبایی های این منطقه بهره مند شوید. در ادامه نکات مهم خرید ویلا در بنجکول از جمله قیمت، موقعیت جغرافیایی، آب و هوا، بهترین زمان خرید ویلای ارزان و غیره را عنوان می کنیم و سپس املاک موسوی بهترین مشاور املاک برای خرید و فروش ویلا در بنجکول را به شما معرفی می کنیم.

چه مواردی برای خرید ویلا در بنجکول اهمیت دارند؟

اگر قصد خرید ویلا در بنجکول را دارید، دست نگه داشته و ابتدا این نکات مهم برای خرید ویلا در بنجکول را بخوانید و سپس ویلای مورد نظر را خریداری کنید تا اطمینان خاطر داشته باشید. نکات مهم را به صورت زیر عنوان می کنیم :

مصالح ساخت ویلا در بنجکول

مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرید مصالح مورد استفاده برای ساخت ویلا در بنجکول می باشد. توجه کنید که گاها برخی سازنده های ویلا از مصالح بی کیفیت و ارزان برای ساخت ویلا استفاده می کنند که این موضوع موجب کاهش استهلاک و مقاومت ویلا شده و ممکن است ویلا دچار ریزش شود. از این رو در صورت امکان مصالح ویلا را مورد کارشناسی قرار دهید.

تنظیم قولنامه معتبر با کد رهگیری

قولنامه یکی از مواردی است که باید با دقت و بدون تقلب انجام شود. امروزه قولنامه ها دارای کد رهگیری هستند و این موضوع موجب می شود که بتوان قولنامه های ثبت شده را با استفاده از سامانه ای مشخص پیگیری نموده و به این ترتیب ارزش حقوقی قولنامه بیشتر می شود. توجه کنید که حتما قولنامه ای تنظیم شود که کد رهگیری داشته باشد تا امنیت معامله تضمین شود.

توجه به مجوزات لازم برای ساخت ویلا

ویلایی که بدون مجوز ساخته شده باشد، دیر یا زود مشکل ایجاد خواهد کرد و حتی ممکن است به تخریب ویلا منجر شود. قبل از خرید ویلا در بنجکول مجوزات لازم برای ساخت ویلای موردنظر را استعلام گرفته و به خوبی بررسی کنید. به طور مثال شهرداری اجازه ساخت ویلا در برخی مناطق را صادر نمی کند و ممکن است افراد با اراده خودشان و بدون اجازه اقدام به ساخت ویلا در آن مناطق نمایند. در صورت مطلع شدن شهرداری این موضوع مشکل ساز خواهد شد.

جنگلی یا ساحلی بودن ویلا

اینکه ویلا ساحلی خریداری نمایید یا ویلا جنگلی موضوعی کاملا اختیاری است و هر کس با توجه به علایق خود می تواند هر یک از انواع ویلا ساحلی یا جنگلی را انتخاب نماید. هر کدام از انوع ویلا مزایا و معایب خاص خود را دارند. به همین دلیل لازم است ابتدا هدف خود از خرید ویلا را مشخص نموده و سپس به جستجوی ویلا در بنجکول بپردازید.

رشد یا رکود املاک در منطقه

نکته دیگری که لازم است برای خرید ویلا در بنجکول از دیدمان پنهان نماند، میزان رشد یا رکود منطقه در آینده است. این موضوع توسط اقتصاد دانان بررسی می شود و شما لازم است تحقیقات لازم درباره منطقه موردنظر را انجام داده و سپس اقدام به خرید ویلا در مازندران نمایید. البته لازم به ذکر است که بنجکول منطقه ای از مازندارن است که امکان رشد و توسعه آن فراهم است و بعد از خرید ویلا طی سال های آینده شاهد رشد سرمایه خواهیم بود.

جهت ویلا

جهت خانه به معنای شمای، جنوبی، غربی یا شرقی بودن خانه است. معمولا خانه های جنوبی گران تر از انواع دیگر خانه هستند. در هنگام خرید ویلا در بنجکول بهتر است از جهت جغرافیایی ویلا به طور دقیق مطلع شوید تا بتوانید با بررسی ویژگی های آن جهت جغرافیای و میزان نور گیربودن یا نبودن آن، بهترین تصمیم را بگیرید.

نحوه استعلام قیمت ویلا در بنجکول

بهترین راه برای استعلام قیمت ویلا در بنجکول، مشورت با مشاور املاک معتبر در منطقه است. علاوه بر این می توان به سایت های فروش ویلا در بنجکول مراجعه کرده و با در نظر گرفتن امکانات و شرایط هر ویلا قیمت ها را به طور تقریبی متوجه شوید. دقت کنید که باید سایت و مشار املاکی معتبر را برای استعلام قیمت در نظر بگیرید. در حال حاضر و در اردیبهشت 1403 گران ترین ویلا که در فایل های املاک موسوی قرار دارد 5,500,000,000 تومان می باشد و همچنین شما می توانید با پرداخت 750,000,000 تومان به عنوان پیش پرداخت ویلایی با شرایط فروش فوری خریداری نمایید.

مشاور املاک برای خرید ویلا در بنجکول

شناخت یک مشاور املاک معتبر که بتوان برای خرید ویلا در بنجکول به آن مراجعه کرد، بهترین اقدام قبل از خرید ویلا در بنجکول خواهد بود. ویلا در بنجکول یکی از ویلاهای محبوب بین سرمایه گذاران و افرادی است که تمایل به خرید ویلا دارند. املاک موسوی لیستی از بهترین ویلا های موجود در بنجکول که قیمت مناسبی نیز داشته باشند را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. شما می توانید با توجه به هدف خود از خرید ویلا اقدام به خرید ویلای موردنظر خود در بنجکول کرده و تمامی مراحل را به املاک موسوی بسپارید. املاک موسوی 18 شعبه فعال در مازندران دارد و این موضوع بر اعتبار این املاک می افزاید. همچنین برای خرید ویلا در نوشهر و خرید ویلا در رویان با ما در تماس باشید.

وضعیت کلی آب وهوای بنجکول

بنجکول روستایی در کناره دریای خزر می باشد و به این ترتیب آب و هوای این روستا متاثر از رطوبت دریا خواهد بود. بنابراین شما با اقامت در ویلا در بنجکول آب و هوای مرطوب و معتدل را لمس خواهید کرد. روستای بنجکول زمستان های دارای بارش و تابستان های گرم و مرطوب دارد. پیشنهاد ما به شما اقامت در فصل بهار و پاییز می باشد.

موقعیت مکانی بنجکول در نوشهر

خرید ویلا در بنجکول

آدرس روی نقشه دقیق ترین آدرس برای روستای بنجکول می باشد و به همین دلیل نیز ما آدرس روستای بنجکول روی نقشه را در لینک زیر ارائه می دهیم. اما به طور تقریبی روستای بنجکول در نزدیکی شهر معروف رویان در مازندران قرار دارد. برای اینکه به روستای بنجکول برسید کافیست وارد لینک زیر شده و گزینه “start” را بزنید. البته توجه نمایید که لازم است موقعیت مکانی شما روشن باشد و با گوشی موبایل این کار را انجام دهید.

مزایای خرید ویلا در بنجکول

مهمترین مزیت خرید ویلا در بنجکول امکان رشد در این منطقه و در نتیجه افزایش و رشد سرمایه می باشد. به علاوه شما با اقامت در روستای بنجکول به دریا نزدیک هستید و می توانید از زیبایی های دریا و همچنین تفریحات آبی در آن بهره ببرید. اقامت در ویلا در بنجکول شما را از شلوغی و آلودگی هوا در شهر دور نگه داشته و موجب می شود که روح شما آرامش زیادی دریافت کرده و همچنین هوای پاک استشمام نمایید. در بنجکول ویلا ها دارای تنوع بوده و به همین دلیل می توانید هر کدام از انواع ویلا را بر حسب علاقه و بودجه خود انتخاب نمایید.

بهترین زمان برای خرید ویلای ارزان در بنجکول

برای اینکه ویلایی ارزان خریداری نمایید باید در فصلی مناسب از سال که تقاضا برای خرید ویلا کمتر است، اقدام کنید. این زمان را از مشاورین املاک بپرسید تا به شما اطلاع دهند و توجه کنید که شما می توانید ویلایی با متراژ پایین تر یا امکانات کمتر خریداری نمایید و به این تریتب ویلای ارزان در بنجکول خواهید داشت. به طور کلی فصل زمستان مناسب ترین زمان برای خرید ویلا ارزان در بنجکول می باشد.

آیا ویلا در بنجکول ارزش خرید دارد؟

از آنجایی که بنجکول رو به رشد می باشد و همچنین در زمان حال نیز مزایای زیادی نظیر نزدیکی به شهر، برخورداری از امکانات شهری، نزدیکی به دریا، تنوع در ویلا و .. دارد، می تواند روستای مناسبی برای خرید ویلا باشد. برای اینکه در خرید ویلا در بنجکول متضرر نشوید، لازم است با مشاور املاک شناخته شده و معتبر در ارتباط باشید.