حدود قیمت: از به

خرید ویلا ساحلی

5,000,000,000تومان
 • توضیحات
 • آدرس:
 • جزئیات
 • ویژه

توضیحات

خرید و فروش در مازندران از اهمیت بسزایی نیز برخوردار می باشد که همواره معاملات زیادی نیز در استان مازندران در شهرهای مختلف نیز صورت میگیرد که خود رونق و از لحاظ اقتصادی نیز زبانزذ میباشد.

ویلاهایی که با ویویی ساحلی و جنگلی واقع شده است از لحاظ ویوو و اب هوایی بسیار خوبی را برخودار می باشد.

زمینی به مساحت 600 متر مربع نیز واقع شده است که دارای حیاط سازی شده مدرن و در قطعه اول ساحل میباشد که این خود به تنهایی رونق بسزایی را بر اقتصاد شما خواهد داشت.در سمتی از این محوطه زیبا دارای الاچیق که با نشستن بر روی ان یه روز خوب و شاد و لدت از ساحل را خواهید داشت و همچنین دارای باربیکیو نیز به اجرا رسیده است.

بنای این ویلای لوکس و زیبا400متر که دارای کف پوش از پارکت  که زیبایی را به سالن نیز داده است و پنجره هایی که ویویی ابدی از ساحل را به شما خریداران گرامی خواهد داد.گرمایشی این ویلا از کف میباشد و اشپرخانه این ویلا که کابینت از متریال ساخت های گلاس و جایگاه لوازم برقی نیز به اجرا رسیده است و پنجره ایی که نور را به فضای اشپزخانه نیز هدایت میکند.

و دارای سرویس بهداشتی مجزا برای مهمانان گرامی نیز در نظر گرفته شده است و دارای پله ایی که هدایت کننده شما به طبقه بالا می باشد که دارای 4  خواب مستر با کمد دیواری بزرگ تعبیه شده است .و نیز سالن دنس نیز برای شما خریدران محترم نیز به اجرا رسیده است که دارای یه روز پر از انرژی و شادی را در این سالن نیز خواهید داشت.

سقف ویلا طراحان ما ان را روف گاردن نیز کرده اند که در این سقف دارای استخر می باشد که در این استخر یه روز خوب را میتوانید برای خود و عزیزانتان رقم بزنید.

خصوصیات ویلای ذکر شده که دارای سند ششدانگ و اب برق گاز وصل و قواره اول ساحل پیشنهاد ما به شما خریدران گرامی نیز می باشد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با تماس حاصل فرمایید تا راهنمای بازدید تا خرید شما سروران گرامی نیز باشیم.

آدرس:

  جزئیات

  بروز رسانی شده در نوامبر 17, 2018 در 5:39 ب.ظ

  • کد ملک: 15433
  • قیمت: 5,000,000,000تومان
  • اندازه ملک: 400 متر مربع
  • مساحت زمین: 600 متر مربع

  اطلاعات تماس

  تماس با نماینده
  برومند
  09115736003

  پرس و جو در مورد این ملک