مقایسه لیست

مزایای خرید ویلا در چمستان

مزایای خرید ویلا در چمستان

ویلا جنگلی شاید رویایی باشد که خیلی از ما به دنبال آن باشیم. ویلایی که در آن آرامش و طبیعت را با تمام وجود حس کنیم و هر روز با صدای پرندگان و نسیم سکر آور جنگل در آن از خواب بیدار شویم رویایی است که در آرامش چمستان تعبیر خواهد شد. دراین منطقه می توانی ساعت ها بین درخت های توسکا و بلوط و انجیر بگردی و نفهمی چگونه زمان گذشته است. چمستان با قرار گرفتن در ۱۸۰ کیلومتری تهران(حدود دو ساعت فاصله با تهران) و ۹۰ کیلومتری ساری(یک ساعت فاصله با ساری) محل مناسبی برای دسترسی سریع به آرامش دور از هیاهوی شهری محسوب می گردد.

یکی دیگر از مزایای خرید ویلا در چمستان وجود چشمه های آب معدنی گرم لاویج در ۲۵ کیلومتری جنوب آن می باشد. این چشمه های آب گرم دارای خاصیت بالای درمانی برای دردهای استخوان، مفاصل و بیماری های پوستی هستند. علاوه بر این آب آشامیدنی منطقه معدنی و بسیار مناسب است. چمستان با نور و آمل از طریق جاده آسفالته به ترتیب ۱۵ و ۲۵ کیلومتر فاصله دارد و ویلا در این منطقه نسبت به نور و آمل از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار است.

داشتن یک ویلا در چمستان به معنی نزدیکی به لاویج و عسل طبیعی معروف آن است. روستای ییلاقی لاویج از نقاط دیدنی و تفریحی نزدیک شماست که فضای خاطره انگیزی را برای گردشگران و بومیان فراهم می کند. اگر به تاریخ هم علاقمند هستید شاید شهر فراموش شده واتاشان در نزدیکی شما موارد خوبی را برای عرضه داشته باشد. پارک جنگلی کشپل که مسیر عبوری شما به سمت لاویج است، پارکی است با مناظر خیره کننده طبیعی که می تواند در هر فصلی بیننده را مجذوب نماید.

در ویلا های چمستان با ارتفاع ۷۱ متر از سطح دریا، از رطوبت آزار دهنده بعضی از ویلا های شمال خبری نیست و جالب اینکه این اختلاف ارتفاع باعث کاهش دما در فصل تابستان و دوری از گرمای طاقت فرسای شمال خواهد شد. از مزایای دیگر این منطقه می توان به عدم ترافیک در ایام تعطیل، دسترسی آسان به شن و ماسه و سایر امکانات ویلاسازی، وجود کارگران ماهر در منطقه برای اجرای پروژه ها، نبود مشکلات مخازن فاضلاب به علت ارتفاع منطقه اشاره کرد.

برای خرید ویلا در چمستان شاید مهمترین مورد امنیت منطقه ای است که شما در آن برای روزهای آرامشتان مقیم خواهید شد. از این رو ما برای فروش ویلا در این منطقه، امن ترین نقاط موجود در ناحیه را شناسایی کرده ایم.

 

img

احمدیان

نوشته های مرتبط

مازندران و خانه آرامگاه پدر شعر فارسی

خانه‌ام ابري است                    يکسره روي زمين...

بیشتر بخوانید ...
احمدیان
توسط احمدیان

قطب طبیعتگردی مازندران، دو هزار و سه هزار

اگر قصد خرید ویلا حوالی تنکابن رادارید و اتفاقی این...

بیشتر بخوانید ...
احمدیان
توسط احمدیان

مازندران و بهشتی به نام آلاشت

آلاشت کجاست؟ تا حالا اسم این منطقه رو شنیدید؟ چند بار...

بیشتر بخوانید ...
احمدیان
توسط احمدیان

تاریخ بحث